T (044) 235 94 95
Пошук
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
20.10.2018
Вивчаємо історії успіху великих архітекторів

Кажуть, що успіх – це доля і праця.

Із Працею – зрозуміло, про це вже багато написано. Про те, що потрібно багато й завзято трудитися, нам повторюють із дитинства. Що стосується Долі, тут, імовірно, мається на увазі, що потрібно вміти опинитися в потрібний час у потрібному місці. Так, це, безумовно, дуже важливо.

Але… На мій погляд, у цій формулі все-таки не вистачає деякої складової. Ідеться про талант. Звичайно, талант сам по собі – абсолютно не є гарантією успіху. Для успіху одного таланта не достатньо. І все-таки талант – це необхідна умова, хоч і не достатня.

Коли дивишся фільм про Заху Хадід, не виникає відчуття, що доля прихильна до її успіху. Безмірно талановита, з ідеями, що випереджають свій час, вона, здавалося, була весь час у потрібних місцях. Вона брала участь у величезній кількості конкурсів, і багато навіть вигравала. Але її архітектура довгий час залишалася все ще на папері. Одному Богу відомо, як у неї вистачило терпіння та віри в себе не кинути ВСЕ ЦЕ. Але вона не кинула…

Заха Хадід стала першою в історії жінкою-архітектором, яка отримала Притцкерівську премію та дамою-командором ордена Британської імперії.

В архітектурному світі Заху Хадід називали «королевою форм».

У погляді темних очей Захи Хадід завжди читалися незговірливість і твердий характер. Спробували б ви назвати її «жінкою-архітектором», і у відповідь почули б обурене: «Я не жінка-архітектор, я – архітектор!» Як арабці й мусульманці їй було вдвічі складно не те, що пробитися в еліту архітектурного світу, а завоювати довіру тих, від кого залежить, чи втіляться в життя її, на перший погляд, божевільні проекти.

Документальний фільм «Заха Хадід. Хто не ризикує, той не виграє» — це розмова з неймовірною Захою Хадід. У фільмі простежуються джерела творчого та інтелектуального підходу Захи Хадід в архітектурі. За її словами, великий вплив на її проекти справили твори російського авангарду, зокрема Казимира Малевича.

Фільм безсумнівно вартий того, щоб його побачити!

Вона пішла дуже рано. Зведені в різних точках земної кулі будівлі Захи Хадід мають вигляд інопланетних істот. Заха Хадід випередила свій час, залишивши багато проектів, які, сподіваємося, будуть реалізовані.

На замовлення бренда DAVIS CASA документальний фільм про Заху Хадід перекладено на російську мову, озвучено та відтитровано.

Ми не змогли прийняти всіх бажаючих подивитися цей фільм у себе в гостях. На перегляд  фільму зареєструвалося 1 200 чоловік.

Приносимо вибачення всім, кому відмовили. Ви можете скачати цей фільм за посиланням  https://drive.google.com/open?id=1piW_7UHA9p5m8w1VSVY3Xd7cE-VJcX1a і подивитися його самостійно. Приємного перегляду!

Якщо Ви хочете, щоб ми запрошували Вас на наші перегляди інших фільмів особисто, просимо заповнити форму зворотного зв’язку (нижче розділу «Блог») і в рядку «Повідомлення» написати «Фільми про архітектуру».

  Зв'язок з нами

  працюємо над об'єктами

  по всій Україні

  салон davis casa

  м. Київ, вул. Володимирська, 38, тел.: (050) 481 05 89, (050) 452 44 25, (044) 235 94 95, 494 27 22, 235 55 02

  daviscasa.kiev@gmail.com
  студія DAVIS CASA / MAXALTO

  м. Київ, вул. Володимирська, 38, тел.: (050) 012 29 41, (095) 000 77 82

  daviscasa.kiev@gmail.com
  салон davis casa

  м. Дніпро, пр. О. Поля, 72, тел.:(050) 362 69 40, (050) 481 83 93

  s-studio@daviscasa.ua