T (044) 235 94 95
Пошук
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Торговельна марка Davis Casa

Працюємо з 1992 року
  • 1

    Комплектуємо меблями та предметами інтер’єру громадські і приватні об’єкти. Будинки, квартири, офіси, готелі, ресторани, зони Outdoor, SPA, басейни, яхти й навіть залізничні вагони для VIP персон — усе це є в нашому досвіді. Davis Casa — експертний бренд.

  • 2

    Ми не займаємося всім підряд. І далекі від комплексного підходу. Ми робимо тільки те, у чому ми експерти. Не робимо ремонтів, не постачаємо плитку, сантехніку, паркет, гіпсокартон, шпалери, не шиємо штори і не будуємо котеджі. Завдяки спеціалізації наша команда знає свою справу досконально.

  • 3

    Меблі, двері, інтер’єрне світло, килими, предмети декору — це наш профіль, тут ми кращі за інших, у цьому ми — експерти. У нашому портфоліо об’єкти в Києві, Криму, Дніпрі, Донецьку, Одесі, Луцьку, Буковелі, Херсоні, Івано-Франківську, Білій Церкві, а таже в Ніцці, Відні, Тоскані, Баден-Бадені, Лімасолі, Хайфі, створені із кращими українськими дизайнерами та закордонними архітектурними бюро Нill Spink та Herzog & de Meuron.

02
У нашому портфоліо об'єкти в Києві, Криму, Дніпрі, Донецьку, Одесі, Луцьку, Буковелі, Херсоні, Івано-Франківську, Білій Церкві, а також у Ніцці, Відні, Тоскані, Баден-Бадені, Лімасолі, Хайфі, створені із кращими українськими дизайнерами та закордонними архітектурними бюро Нill Spink і Herzog & de Meuron.

Ми вміємо слухати й чути, брати на себе зобов’язання та успішно їх виконувати. Ми розуміємо, що таке бюджет замовника і де можна заощадити, а де, на жаль, ні. З нами можна грати у відкриту. У колекції бренда Davis Casa безумовні лідери сучасного дизайну – B&B Italia, bulthaup, Giorgetti, Flou, Poliform, Poliform Kitchen, Maxalto, Moooi, Rimadesio, Vitra. Davis Casa багато робить для просування сучасного дизайну в Україні. НашІ Соціальні проекти в цьому напрямку: «Сучасний інтер’єр — факти, емоції, рішення», «Сучасне мистецтво та сучасний інтер’єр». За результатами проектів брендом Davis Casa було випущено декілька книг про сучасний інтер’єрний дизайн України.

Зв'яжіться з нами

Зв'язок з нами

працюємо над об'єктами

по всій Україні

салон davis casa

м. Київ, вул. Володимирська, 38, тел.: (044) 235 94 95, 494 27 22, 235 55 02, (050) 481 05 89, (050) 452 44 25

daviscasa.kiev@gmail.com
салон davis casa

м. Дніпро, пр. О. Поля, 72, тел.: (0562) 36 10 04, (050) 362 69 40, (050) 481 83 93

s-studio@daviscasa.ua