T (044) 235 94 95
Пошук
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
5 ікон дизайну

«5 Iкон Дизайну» дає  можливість замовити з наявних  будь-яку із п’яти позицій меблів, представлених у цьому розділі. Це знакові предмети меблів, які отримали статус ІКОНА ДИЗАЙНУ. Ці предмети є в наявності в Davis Casa. Їх поставки не потрібно чекати від виробника. Зв’язавшись із нами та уточнивши всі деталі, Ви можете оплатити предмети інтер’єру й починати із задоволенням користуватися кожною з 5 Ікон Дизайну у Вашому інтер’єрі.

Спасибі Вам за любов до дизайну, відмінного вибору!

Є питання? Зв'яжіться з нами
01
1
Eames Lounge Chair являє собою крісло та отоманку для ніг.
2
Отоманка для ніг може бути використана як повноцінне сидіння.
3
Корпус складається з 7 шарів формованої фанери, покритої шпоном.
4
Оббивка виконана з дорогої шкіри різних кольорів.
Vitra
Крісло Eames Lounge Chair
Крісло Eames Lounge Chair від знаменитих архітекторів Рей та Чарльза Імсов - легенда дизайну, один із найбільш культових предметів меблів у світі. Крісло вперше побачило світ у 1956 році, в епоху розквіту mid-age modernism. Eames Lounge Chair стало маніфестом сучасного розуміння класики, зразком смаку та елегантності. Початком знайомства широкої публіки із цією Іконою Дизайну стала презентація, організована Herman Miller на американському телеканалі NBS. Ліцензію на виробництво цього крісла в Європі придбала компанія Vitra, з якою співпрацює бренд Davis Сasa. Починаючи з 1956 року виробництво цього крісла не зупинялося ні на один день. У світі є величезна кількість підробок цього знакового предмета дизайну. Але ми з Вами знаємо – скопіювати зовнішній вигляд предмета можна, якість виробу та комфорт – ніколи. Та й чи потрібен він, «фейковий статус»? Бренд Davis Casa пропонує тільки автентичний дизайн. Колекційна модель цього крісла була продана на аукціоні за 70 000 доларів. Сьогодні Eames Lounge Chair презентовано на експозиції МоМа в Нью-Йорку.
B&B Italia
Диван Moon System
Диван Moon System, розроблений дизайнером Zaha Hadid для виробника B&B Italia, є поєднанням естетики та ергономіки. В основу дизайну дивана Заха Хадід заклала концепцію складних криволінійних форм, у чому дизайнер має неперевершений досвід. Незважаючи на свою незвичну форму, диван став класикою сучасного дизайну. Він радикально змінив ставлення до планування віталень кімнат, де диван має відмінний вигляд у центрі простору. Обтічна форма дивана виходить за рамки стандартних уявлегь. Але, якщо Ви мислите нестандартно, бренд Davis Casa із задоволенням Вам запропонує Moon System. До складу дивана ідеально інтегрований пуф, який засувається під сидіння й доповнює дизайн. Чи зручний диван Moon System, щоб валятися на ньому перед телевізором? Чи може він використовуватися як великий сімейний диван? Звичайно, ні! Є мільйон інших диванів для такої цілі. Moon System – це Ікона Дизайну, це диван-скульптура, яка зробить Ваш будинок знаковим.
02
03
1

Використано різноманітні матеріали та скульптурні форми як відображення радісного життя 1950-х.

2

Дизайн годинника Ball — свіжа альтернатива нудному консервативному годиннику.

3

Чудовий та елегантний годинник Джорджа Нельсона непідвласний часу.

4

Пізнаваний. Культовий предмет дизайну.

Vitra
Годинник Ball
Джордж Нельсон (George Nelson) – один із найбільш знаменитих американських дизайнерів середини XX століття та один із найталановитіших архітектурних журналістів. За 50 років своєї творчої діяльності він встиг спробувати себе в багатьох галузях дизайнерської справи. Нельсон набув величезної популярності як проектувальник меблів, промисловий дизайнер, дизайнер інтер'єрів і виставок. Як виявилося, він був ще й дивним автором-репортером, редактором та есеїстом. У 1945–1979 рр. Джордж Нельсон – головний дизайнер Herman Miller. У цей період із Herman Miller співпрацювали кращі американські дизайнери: Рей і Чарльз Еймси, Ісаму Ногучі, Гаррі Бертойя. Деякі з них не мали досвіду проектування меблів і стали дизайнерами завдяки Нельсону. Годинник Ball був винайдений Нельсоном абсолютно випадково. Так, Джордж Нельсон із друзями дуріли й малювали карлючки, жартуючи над тим, що в такий спосіб можна придумати годинник. А ранком серед безлічі замальовок був помічений один ескіз, який ліг в основу годинника Ball, мабуть, найбільш популярного з усієї серії дизайнерських створінь Джорджа Нельсона. Годинник Ball – найбільш продавана модель годинника, яку пропонує Vitra, із колекції Джорджа Нельсона.
B&B Italia
Крісло Grande Papilio
Метелики в польоті. Саме такий образ ліг в основу дизайну крісла Grande Papilio. Метелик – на латині «папіліо». Grande Papilio було розроблене на базі переверненого усіченого конуса. Значний простір його великої верхньої частини спини й вигнута форма його затишного сидіння є явною ознакою бажання запропонувати максимальний комфорт кожному, хто хоче сісти в це крісло. Це дійсно знаковий продукт, хоча його естетика не була високо комерційною за дизайном. Фукасава, який ставить комфорт людей перед інтересом до форми, сказав: «Я хотів, щоб крісло виглядало природно комфортно, щоб форма крісла запрошувала до релаксу». Крила, які простягаються з боків крісла, підкреслюють відчуття комфорту, вони підтримують голову, створюють почуття захищеності та спокою.
04
05
B&B Italia
Крісло Up 5 (або Donna)
Крісло UP 5 (або Donna) було спроектоване Гаетано Пеше в 1969 році і стало центральним елементом усієї колекції UP для B&B Italia. У дизайні цього крісла Гаетано Пеше висловив свій погляд на жінку, яка, на його думку, є полонянкою самої себе. Презентація колекції UP стала однією з легендарних акцій арт-дизайну 60-х. У 2000 році компанія B&B Italia викупила авторське право на серію UP у Гаетано Пеше й відновила виробництво крісла Donna, уже Ікони Дизайну, у декількох кольорах (чорний, червоний, жовтий, фіолетовий, сірий). Бренд Davis Casa завжди має в експозиції своїх магазинів хоча б одне крісло Donna. Його обожнюють наші замовники!
Є питання? Зв'яжіться з нами

  Зв'язок з нами

  працюємо над об'єктами

  по всій Україні

  салон davis casa

  м. Київ, вул. Володимирська, 38, тел.: (050) 481 05 89, (050) 452 44 25, (044) 235 94 95, 494 27 22, 235 55 02

  daviscasa.kiev@gmail.com
  студія DAVIS CASA / MAXALTO

  м. Київ, вул. Володимирська, 38, тел.: (050) 012 29 41, (095) 000 77 82

  daviscasa.kiev@gmail.com
  салон davis casa

  м. Дніпро, пр. О. Поля, 72, тел.:(050) 362 69 40, (050) 481 83 93

  s-studio@daviscasa.ua