T (044) 235 94 95

Davis Casa

меблі інтер'єр

Пошук
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
хто ми

Торговельна марка Davis Casa. Працюємо з 1992 року. Комплектуємо меблями та предметами інтер’єру громадські і приватні об’єкти. Будинки, квартири, офіси, готелі, ресторани, зони Outdoor, SPA, басейни, яхти й навіть залізничні вагони для VIP персон — усе це є в нашому досвіді. Davis Casa — експертний бренд.  

чим займаємося

Ми не займаємося всім підряд. І далекі від комплексного підходу. Ми робимо тільки те, у чому ми експерти. Не робимо ремонтів, не постачаємо плитку, сантехніку, паркет, гіпсокартон, шпалери, не шиємо штори і не будуємо котеджі. Завдяки спеціалізації команда Davis Casa знає свою справу досконально. Меблі, двері, інтер’єрне світло, килими, предмети декору — це наш профіль, тут ми кращі за інших, у цьому ми — профі.

Працюємо з
1992
750
1530
1224
790
610
275
154
Виконано рішень
чому з нами добре

Ми вміємо слухати і чути, брати на себе зобов’язання й успішно їх виконувати. Ми розуміємо, що таке бюджет замовника і де можна заощадити, а де, на жаль, ні. З нами можна грати у відкриту. Ми любимо навчатися. Здобуваємо корисний досвід із пройденого шляху, прагнемо стати краще. Будьте з нами! Ви не пошкодуєте!

Бренди

Основні партнери Davis Casa — це бренди-лідери у своїй галузі, бренди з якісним продуктом та автентичним дизайном, бренди зі своєю історією та філософією. Їх успіх, безумовно, пов’язаний з Особистістю, яка стояла біля витоків створення кожної із цих фабрик. У світі є величезна кількість меблевих виробництв, мабуть, їх навіть більше, ніж потрібно, але фабрик, які розвивають галузь — одиниці. Їх можна перелічити поіменно. Ми працюємо саме з такими.

скролл
Проекти

У портофоліо Davis Casa об’єкти в Києві, Криму, Дніпрі, Донецьку, Одесі, Луцьку, Буковелі, Херсоні, Івано-Франківську, Білій Церкві, а також у Ніцці, Відні, Тоскані, Баден-Бадені, Лімасолі, Хайфі, створені із кращими українськими дизайнерами та закордонними архітектурними бюро Нill Spink і Herzog & de Meuron. У колекції бренда Davis Casa безумовні лідери сучасного дизайну – B&B Italia, bulthaup, Flou, Giorgetti, Maxalto, Moooi, Poliform, Poliform Kitchen, Rimadesio, Vitra.

За 27 років ми наповнили меблями і предметами інтер'єру проектів

2026

Насичений колір в інтер’єрі Юрія Зіменка

Кожна кімната має своє неповторне забарвлення. Це баланс у виборі оздоблення, текстилю, меблів і декору, у підсумку якого виходить ефектний і мінімалістичний інтер’єр. Цього разу Юрій Зіменко впровадив в інтер’єр декілька авторських деталей, щоб наповнити його унікальною атмосферою.

показати проект
ще більше проектів можна подивитися тут
Меблі та предмети інтер'єру
Davis Casa
Подивитися предмети
5 ікон дизайну

5 класичних предметів інтер’єру, які ви можете замовити з наявних

Блог

  Зв'язок з нами

  працюємо над об'єктами

  по всій Україні

  салон davis casa

  м. Київ, вул. Володимирська, 38, тел.: (044) 235 94 95, 494 27 22, 235 55 02, (050) 481 05 89, (050) 452 44 25

  daviscasa.kiev@gmail.com
  салон davis casa

  м. Дніпро, пр. О. Поля, 72, тел.: (0562) 36 10 04, (050) 362 69 40, (050) 481 83 93

  s-studio@daviscasa.ua